1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Android Ücretli Oyun / Uygulamaları Ücretsiz İndirin

Android ücretli uygulama ve oyunları ücretsiz indirme uygulaması. Ücretsiz yayınlanan mobil uygulamaları takip etmek.


+ - 0

Android Ücretli Oyun / Uygulama Ücretsiz nasıl indirilir? Android Google Play Store market’e on binlerce uygulama ve oyunlar mevcut. Bu mobil uygulamalar her geçen gün sayıları artmaktadır. Bu uygulamaların bir çoğu ücretli olarak satılmaktadır. Genelde ücretli olarak satılan uygulama veya oyunlar, ücretsiz olarak sunulan uygulamalara göre daha kullanışlı olmaktadır. Üretici firmalar, bazı dönemlerde, kısa süreliğine de olsa Play Store’de yayınladıkları uygulamaları ücretsiz kullanıma sunmaktadır. Bunları market uygulamasında takip ederek, bulup, indirmek zordur. bunun için, size ücretsiz olduğunu bildirecek bir Android uygulaması kullanacağız. Seçtiğiniz kategoride ki uygulamanın ücretsiz dağıtıldığı ile ilgili bildirim alacak ve kaçırmadan ihtiyacınıza göre uygulamayı telefonunuza para vermeden yükleyebileceksiniz.

Ücretsiz Mobil Uygulama İndirme

  • Ücretsiz yayınlanan uygulama / oyunları takip edebilmek için telefonunuza AppsFree isimli mobil uygulamasını telefonunuza Google Play Store üzerinden indirip yükleyin.

Uygulamayı açtığınızda, ana sayfasında, yeniden eskiye doğru, ücretsiz yayınlanan oyunlar karşınıza gelecektir. Örneğin görseldeki gibi, Manoir isimli oyuna girdiğimizde, liste fiyatının 28 TL olduğu ve üstü çizik olduğunu göreceğiz. Fiyatın hemen altındai “İndirim 5 Gün içinde sona eriyor” şeklinde yazı göreceksiniz. Tabi bu süre her uygulama oyun için farklı olabilir. Bu süre içinde oyunu para ödemeden telefonumuza ücretsiz olarak indirebileceğimiz anlamına gelmektedir.

android uygulama oyun ucretsiz

Google Play Store’de uygulamalar ve oyunlar için onlarca kategoriler ve sürekli genişleyen uygulama kütüphanesi bulunmaktadır. Peki kısa süreliğine ücretsiz dağıtılan uygulamalardan nasıl haberdar olacaksınız? AppsFree mobil uygulaması bunun içinde bir kolaylık sağlamış. Ekranın sol üst köşesinde yer alan alt alt üç çizgi simgesine dokunduğunuzda, karşınıza “bildirimler” yazısı gelecektir. Bu menüye girdiğinizde, ücretsiz mobil uygulama bildirimi almak istediğiniz kategorileri burada belirleyebilirsiniz. Böyle seçtiğiniz kategoride kısa süreliğine ücretsiz dağıtılan oyun /uygulama haberdar olabilir ve süresi bitmeden telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Uygulama İndirme Videolu Anlatım

Bu Yazı İçin Bir Yorumun Var mı?