1. Ana Sayfa
  2. Mobil
Trendlerdeki Yazı

İnstagram’da Beğendiğiniz Tüm Gönderileri Görmek

İnstagram'da, Beğendiğiniz Tüm eski Gönderileri nasıl görebileceğimiz konusu işlenmiştir.


+ - 0

İnstagram hesabımda, geriye dönük, beğendiğiniz ve yorum yaptığınız, tüm gönderileri nasıl görebiliriz?  İnstagram, kullanıcılarına sunduğu yeni özellikler ile, uygulamaya işlevsellik katmaktadır. Yakın bir zamanda sunduğu bu özelliklerinden biriside “Etkileşimler” menüsü oldu. Bu ekran altında, geriye dönük hangi paylaşıma ne yorum yaptığınızı, kimlerin paylaşımlarını beğendiğinizi veya paylaşılan hikaye yanıtlarına toplu olarak “Etkileşimler” menüsü altında görebilir ve silmek istediklerinizi de toplu yada tek olarak silebilirsiniz. İnstagram’da, kimlerin hikayesine yanıt vermişim? Kimlerin paylaşımlarını beğenmişim? Kimlere yorum bırakmışım? sorularına cevap için bu makale işinizi görecektir.

Instagram Yorumlar, Beğeniler Hikaye Yanıtları Görmek

“Etkileşimler” sayfasına nasıl ulaşılır ve hareketlerim sayfasında, yorumların, beğenilerin, nasıl toplu bakıldığını anlatalım.

  • Instagram uygulamanızı açın ve sağ alt köşede yer alan profil resminize dokunun.
  • Ekranın sağ üst köşesinde yer alan alt alta üç çizgi simgesine dokunun.
  • “Hareketlerim” yazısına dokunun
  • Karşınıza gelen yeni sayfada “Etkileşimler” yazısına dokunun.

instagram etkilesim kareketler
Karşınıza Yorumlar, Beğenmeler, Hikaye Yanıtları olarak 3 menü gelecek. Yorumlar menüsü; isminden de anlaşılacağı gibi, yorum bıraktığınız İnstagram gönderileri toplu olarak karşınıza gelecektir. Ekranın sağ üst köşesinde “sırala ve filtrele” seçeneğine dokunun istediğiniz bir tarih aralığını da belirleyebilirsiniz. Bir Instagram yorumunu silmek isterseniz, o yoruma basılı tutmanız yeterlidir. Sayfa altında “Sil” butonu aktif olacaktır. Bu şekilde mesajları seçerek toplu olarak silebilirsiniz.

Aynı işlemler, Beğenmeler bölümü içinde geçerlidir. Bu ekran girdiğinizde, Beğendiğiniz Instagram gönderileri yeniden eskiye doğru karşınıza gelecektir. Beğeninizi geri almak için, gönderiye basılı tutmanız yeterlidir. sayfa altında “Beğenmekten Vazgeç” butonu aktif olacaktır. Yine Hikaye yanıtları bölümü de girerek yeniden eskiye doğru yaptığınız hikaye yanıtlarını görebilirsiniz.

Instagram’ın sunmuş olduğu bu özellik sayesinde, tarih bazlı yada toplu olarak kime ne yazmışsınız, kimin hangi paylaşımını beğenmişsiniz görebilir ve silebilirsiniz. Umarım eski sevgililerin çok işine yarayacaktır. :)

Yorum, Beğeni, Toplu Görmek Silme Videolu Anlatım

Bu Yazı İçin Bir Yorumun Var mı?