1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Telefonda Arka Planda Youtube Kesintisiz Oynatma


+ - 0

Telefonda Youtube Kesintisiz Oynatma Nasıl Yapılır? Markası modeli ne olursa olsun, Android veya İOS işletim sistemli mobil telefonlarda, #Youtube arka planda oynatmaya çalıştığınızda, izlediğiniz video durmaktadır. Youtube’yi arka planda kesintisiz dinlemek için, premium sürümünü kullanmanız gerekmektedir. Ancak kullanacağınız Brave tarayıcı sayesinde, kesintisiz bir şekilde arka planda dinleyebilirsiniz. İster WhatsApp’ta yazışabilir, isterseniz İnstagram’da takılabilir, isterseniz de oyun oynayabilir ve arka planda kesintisiz bir şekilde müzik, podcast veya başka bir video türünü dinleyebilirsiniz.

Kesintisiz Youtube Arka Planda Oynatma

Brave tarayıcı, son yıllarda oldukça popüler olamaya başlayan, hızlı, güvenli ve gizlilik ayarlarıyla iddialı olan yeni nesil mobil web tarayıcısıdır. Brave tarayıcı sayesinde Youtube yada benzeri video oynatıcıları arka planda video oynatabilirsiniz. Hatta Brave tarayıcıyı kullanarak, BAT Token kripto parada kazanabillirsiniz. ( Bu konuya ilerleyen zamanlarda ayrıca anlatacağız). Burada anlatılan işlem Android işletim sistemli telefon üzerinden yapılmıştır. Aynı işlemler İOS iphone içinde geçerlidir. Bu özellikten faydalanabilmeniz için telefon modeli önemli değildir.

  • Android Google Play Store veya Apple İOS APP Store market uygulamasına girin ve arama kısmına, “Brave” yazın, aramalarda karşınıza çıkan “Brace Gizli Web Tarayıcısı” uygulamasını telefonunuza yükleyin.
  • Brave tarayıcıyı açın ve ekranın sağ alt köşesinde bulunan alt alta üç nokta simgesine dokunun. Açılan yeni ekrandan “ayarlar” yazısına dokunun.
  • Biraz aşağı indiğinizde “Arka Planda Kayıttan Video Oynatma” seçeneğini aktif konuma getirin.

telefonda youtube arka plan oynatma

telefon pc sonsuzluk simgesi
Önerilen Yazı
Bilgisayar ve Telefonda Sonsuzluk Simgesi Nasıl Yapılır?

Bu ayarlamadan sonra, Youtube veya benzeri video oynatıcı sitelerden açtığınız video arka planda kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. Özellikle oluşturduğunuz müzik listesi dinlemesi işlemi için çok işinize yarayacaktır. Aşağıya videolu anlatımını da koydum, kanalımızı da takip edip, nasıl yapılır? videolu versiyonunu da izleyebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Bir Yorumun Var mı?