1. Ana Sayfa
  2. İnternet

Yandex Mail İçin İmza Oluşturmak


+ - 0

Yandex Mail İçin İmza nasıl eklenir? Yandex mail hizmetini kullanalar, ya da kullanmayı düşünenler için faydalı olacağınız düşündüğümüz bir içerik ile karşınızdayız. Daha önce ki konumuzda, Microsoft Outlook mail kullananlar için imza nasıl eklendiğini anlatmıştık. İlgili içeriğe BURADAN ulaşabilirsiniz. Şimdi, Yandex mail hesabınıza nasıl logolu/logosuz kartvizit mail imzası eklenir anlatacağız.

Yandex Mail Kartvizit Eklemek

  • Tarayıcınızda, mail.yandex.com.tr hesabınıza giriş yapınız. Ekranın hemen sağ üst köşesinde yer alan Çark simgesi (Ayarlar) tıklayın.
  • Yeni açılan Açılan ekranda, tüm ayarların altında bulunan “Kişisel bilgiler, imza, resim” yazısına tıklayın. Karşınıza imza şablonu oluşturma ekranı gelecek.
  • İmzanızda gözükmesini istediğiniz bilgileri, adres, varsa web site ve sosyal medya linkleri, logo vs.. bilgilerinizi girin. Web site linki yada sosyal medya hesabı eklemek isterseniz, yazınızı seçip “Bağlantı ekle” (1 Numara) linkleri ekleyebilirsiniz. Mailinize logo eklemek isterseniz, “Görsel Ekle” (2 numara) simgesine tıklayıp, logonuzun web linkini eklemelisiniz.

yandex mail sablon

  • Mail imza şablonu tasarımınız bittikten sonra “İmza Ekle” butonuna basınız. Tabi ki bu ekranda birden çok ve farklı tasarımda mail imza şablonu tasarlayabilirsiniz. Son olarak, imzanızın mail atarken otomatik çıkmasını istiyorsanız, “Tüm yazışmaların Altına Yerleştir” seçeneğini tıklayıp kayıt ediniz.
  • E-posta Yaz butonuna tıkladığınızda seçtiğiniz mail otomatik eklenecektir. Maile göre farklı imza seçmek isterseniz, mail yazdığınız sayfanın hemen altında bulunan sıralı üç nokta simgesine tıklayıp, açılan ekrandan “İmza Seç” butonuna tıklayıp mail imzanı arasında geçiş sağlayabilirsiniz.

Yandex İmza Oluşturma Videolu Anlatım

Bu Yazı İçin Bir Yorumun Var mı?